A6DR-4100
A6DR-4100 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-a6d_a6dr.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SWITCH PIANO DIP SPST 0.03A 30V
Features: IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 30VDC
Current Rating (Amps): 30mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Piano
Height Above Board: 0.292" (7.41mm)
Actuator Level: Raised
Washable: Yes
Part Status: Active
Number of Positions: 4
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PIANO DIP SPST 0.03A 30V, Features: IP64 - Dust Tight, Water Resistant, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 30VDC, Current Rating (Amps): 30mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Piano, Height Above Board: 0.292" (7.41mm), Actuator Level: Raised, Washable: Yes, Part Status: Active, Number of Positions: 4.