A6KS-102RS-R100
A6KS-102RS-R100 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-a6k_ks.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.025A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: BCD
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Rotary with Shaft
Height Above Board: 0.236" (6.00mm)
Actuator Level: Raised
Washable: No
Number of Positions: 10
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.025A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: BCD, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Rotary with Shaft, Height Above Board: 0.236" (6.00mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Number of Positions: 10.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A6KS-102RS-R100 A6KS-102RS-R100 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-a6k_ks.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.025A 24V
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: BCD
Termination Style: Gull Wing