A6SN-3102-R100 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Features: Tape Seal
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.175" (4.45mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: Yes
Number of Positions: 3
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Features: Tape Seal, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.175" (4.45mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: Yes, Number of Positions: 3.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24VFeatures: Tape Seal Packaging: Cut Tape (CT) Voltage Rating: 24VDC Current Rating (Amps): 25mA Mounting Type: Surface Mount Pitch: 0.100" (2.54mm), Full Circuit: SPST Operating Temperature: -30°C ~ 85°C Termination Style: Gull Wing Actuator Type: Slide (Standard) Height Above Board: 0.175" (4.45mm) Actuator Level: Flush, Recessed Washable: Yes Number of Positions: 3 |