A6SN-5101-R100
A6SN-5101-R100 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-a6sn.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.175" (4.45mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: Yes
Part Status: Active
Number of Positions: 5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.175" (4.45mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: Yes, Part Status: Active, Number of Positions: 5.
Інші пропозиції A6SN-5101-R100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A6SN-5101-R100 A6SN-5101-R100 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-a6sn.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Termination Style: Gull Wing