A6SR-8101-R100
A6SR-8101-R100 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-a6sr.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Piano
Height Above Board: 0.197" (5.00mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: No
Number of Positions: 8
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Piano, Height Above Board: 0.197" (5.00mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Number of Positions: 8.
Інші пропозиції A6SR-8101-R100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A6SR-8101-R100 A6SR-8101-R100 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-a6sr.pdf Description: SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Piano