Продукція > KEMET > A700X107M12RATE012
A700X107M12RATE012
A700X107M12RATE012 KEMET
KEM_T2020_A700.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM POLY 100UF 12.5V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 12.5V 100uF 20% ESR=12mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A700X107M12RATE012 A700X107M12RATE012 Виробник : KEMET KEM_T2020_A700-1104590.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 12.5V 100uF 20% ESR=12mOhms