Продукція > KEMET > A700X227M004ATE009
A700X227M004ATE009 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 4V 220uF 20% ESR=9mOhms.
Інші пропозиції A700X227M004ATE009
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A700X227M004ATE009 A700X227M004ATE009 Виробник : KEMET KEM_TC112_ALPOLY.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4V 220uF 20% ESR=9mOhms