Продукція > KEMET > A759KS157M1EAAE025
A759KS157M1EAAE025
A759KS157M1EAAE025 KEMET
KEM_A4072_A759-3316694.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25Vol 150uF RAD 2KHr ESR=25 mOhms
на замовлення 4696 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 99.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.99 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A759KS157M1EAAE025 A759KS157M1EAAE025 Виробник : KEMET A759KS157M1EAAE025 Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 99.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.99 A @ 100 kHz