Продукція > KEMET > A765MN687M1ALAE013
A765MN687M1ALAE013
A765MN687M1ALAE013 KEMET
KEM_A4070_A765
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 241 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.82 A @ 100 kHz
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 241 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.82 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A765MN687M1ALAE013 A765MN687M1ALAE013 Виробник : KEMET A765MN687M1ALAE013.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 10Vol 680uF SMD 2KHr ESR=13 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
A765MN687M1ALAE013 A765MN687M1ALAE013 Виробник : KEMET KEM_A4070_A765 Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 10 V