Продукція > KEMET > A766EB396M1CLAE037
A766EB396M1CLAE037
A766EB396M1CLAE037 KEMET
A766EB396M1CLAE037
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 37mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 39 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 102.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.05 A @ 100 kHz
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 37mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 39 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 102.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.05 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A766EB396M1CLAE037 A766EB396M1CLAE037 Виробник : KEMET A766EB396M1CLAE037 Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 39 µF
Voltage - Rated: 16 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
A766EB396M1CLAE037 A766EB396M1CLAE037 Виробник : KEMET KEM_A4089_A766-3316091.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 16Volt 39uF SMD 5KHr ESR=37 mOhms