A8BM-230AC
A8BM-230AC MOFLASH SIGNALLING
3630925.pdf
Виробник: MOFLASH SIGNALLING
Description: MOFLASH SIGNALLING - A8BM-230AC - Akustischer Signalgeber, 108 dBA, Glocke, 230V AC, IP66, 93mm, Produktreihe A8BM
tariffCode: 85312095
Resonanzfrequenz: -
rohsCompliant: YES
Schallpegel (SPL): 108dBA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Versorgungsspannung, V AC: 230V
Töne: Klingel
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Stromverbrauch: 70mA
Außentiefe: 93mm
euEccn: NLR
IP- / NEMA-Schutzart: IP66
Produktpalette: A8BM Series
productTraceability: No
Versorgungsspannung, V DC: -
Betriebstemperatur, max.: 50°C
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOFLASH SIGNALLING - A8BM-230AC - Akustischer Signalgeber, 108 dBA, Glocke, 230V AC, IP66, 93mm, Produktreihe A8BM, tariffCode: 85312095, Resonanzfrequenz: -, rohsCompliant: YES, Schallpegel (SPL): 108dBA, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Versorgungsspannung, V AC: 230V, Töne: Klingel, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Stromverbrauch: 70mA, Außentiefe: 93mm, euEccn: NLR, IP- / NEMA-Schutzart: IP66, Produktpalette: A8BM Series, productTraceability: No, Versorgungsspannung, V DC: -, Betriebstemperatur, max.: 50°C, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).