#A914BYW-100M=P3
#A914BYW-100M=P3 Murata Electronics
J(E)TE243B-0045_D52LC_reference.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 10UH 930MA 150MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 760mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 930 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 930MA 150MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 760mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 930 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#A914BYW-100M=P3 #A914BYW-100M=P3 Виробник : Murata Electronics J_E_TE243B_0045_D52LC_reference-2301499.pdf Power Inductors - SMD 10 UH 20%
товару немає в наявності