#A914BYW-330M=P3
#A914BYW-330M=P3 Murata Electronics
J_E_TE243B_0045_D52LC_reference-2301499.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors
на замовлення 5355 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 480MA 455MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 455mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 440mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 480 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#A914BYW-330M=P3 Виробник : MURATA J(E)TE243B-0045_D52LC_reference.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; R: 455mΩ; ±20%; 5x5mm; 440mA; H: 2mm
Mounting: SMD
Test frequency: 0.1MHz
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...85°C
Inductance: 33µH
Height: 2mm
Body dimensions: 5x5mm
Saturation current: 440mA
Resistance: 455mΩ
Max resistance: 455mΩ
Tolerance: ±20%
Кількість Ціна
A914BYW-330M=P3 Виробник : TOKO/06
на замовлення 894 шт:
#A914BYW-330M=P3 #A914BYW-330M=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-0045_D52LC_reference.pdf Description: FIXED IND 33UH 480MA 455MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 455mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 440mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 480 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 480 mA