#A915AY-101M=P3
#A915AY-101M=P3 Murata Electronics
J_E_TE243B_0046_D53LC_reference-2301345.pdf
Виробник: Murata Electronics
Power Inductors - SMD
на замовлення 2600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 440MA 0.801OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2020 (5050 Metric), Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 801mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 430mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2020, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 440 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#A915AY-101M=P3 J(E)TE243B-0046_D53LC_reference.pdf
A915AY-101M=P3
#A915AY-101M=P3 #A915AY-101M=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-0046_D53LC_reference.pdf Description: FIXED IND 100UH 440MA 0.801OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 801mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 430mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2020
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 440 mA