AA305C225K4R KYOCERA AVX
AVX-AA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 50V X7R 2.2 UF 10%
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 4997 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 50V X7R 2.2 UF 10%, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Інші пропозиції AA305C225K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AA305C225K4R Виробник : KYOCERA AVX AVX-AA-Series.pdf Description: 50V X7R 2.2 UF 10%
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF