AAO32M50 Bussmann / Eaton
0dcb46ea-3841-484f-82a3-02dd2433d4d2-27889.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 32M50 550V AC BS88
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR.
Інші пропозиції AAO32M50
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AAO32M50 AAO32M50 Виробник : Eaton Bussmann Bus_Ele_DS_4109_AAO.pdf Description: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR