AAP2967-25VIR1
AAP2967-25VIR1 EUTECH MICROELECTRONICS
STAAP2967-25VIR1_EUTECH_0001.pdf
Виробник: EUTECH MICROELECTRONICS
Код виробника: AAP2967-25VIR1 RoHS h2.. Linear Voltage Regulators (LDO); 300mA; Vin 2,5V~5,5V; Vout 2,5V; 1kHz; -40°C~85°C; Integrated Circuits
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 97 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: AAP2967-25VIR1 RoHS h2.. Linear Voltage Regulators (LDO); 300mA; Vin 2,5V~5,5V; Vout 2,5V; 1kHz; -40°C~85°C; Integrated Circuits, кількість в упаковці: 100 шт.