AAT009-10E
AAT009-10E NVE Corp/Sensor Products
AAT00X.pdf
Виробник: NVE Corp/Sensor Products
Description: SENSOR ANGLE 360DEG SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-WDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Output: Resistive
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Voltage - Supply: 5.5V
Actuator Type: External Magnet, Not Included
Technology: Magnetoresistive
For Measuring: Angle
Supplier Device Package: 6-TDFN (2.5x2.5)
Rotation Angle - Electrical, Mechanical: 0° ~ 360°, Continuous
Part Status: Active
Resistance: 10 mOhms
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR ANGLE 360DEG SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: Resistive, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: SMD (SMT) Tab, Voltage - Supply: 5.5V, Actuator Type: External Magnet, Not Included, Technology: Magnetoresistive, For Measuring: Angle, Supplier Device Package: 6-TDFN (2.5x2.5), Rotation Angle - Electrical, Mechanical: 0° ~ 360°, Continuous, Part Status: Active, Resistance: 10 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Resistive
Voltage - Supply: 5.5V
Technology: Magnetoresistive
For Measuring: Angle
Part Status: Active
Resistance: 10 mOhms
Кількість Ціна
AAT009-10E Виробник : NVE AAT00X.pdf Датчики угла поворота, Rbr=6M TDFN6 (2.5 x 2.5 x 0.8 мм) 0.5g