Продукція > ABRACON CORPORATION > ABM10-16.000MHZ-D30
ABM10-16.000MHZ-D30
ABM10-16.000MHZ-D30 Abracon Corporation
abm10.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Crystal 16MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 150Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD Bulk
на замовлення 1708 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 370
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ABM10-16.000MHZ-D30 ABM10-16.000MHZ-D30 Виробник : Abracon Corporation abm10.pdf Crystal 16MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 150Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD Bulk