ABPDANT015PGAA5
ABPDANT015PGAA5 Honeywell Sensing and Productivity Solutions
sps-siot-basic-board-mount-pressure-abp-series-datasheet-32305128-ciid-155789.pdf
Виробник: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: SENSOR 15PSI 0.08" 4.5V 6-DIP
Packaging: Tube
Features: Amplified Output, Temperature Compensated
Package / Case: 6-DIP Module
Output Type: Analog Voltage
Mounting Type: Through Hole
Output: 0.5 V ~ 4.5 V
Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa)
Pressure Type: Vented Gauge
Accuracy: ±0.25%
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5V
Port Size: Male - 0.08" (1.93mm) Tube
Applications: Medical Ventilation
Supplier Device Package: 6-DIP
Port Style: Barbed
Maximum Pressure: 250PSI (1723.69kPa)
Part Status: Active
на замовлення 744 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR 15PSI 0.08" 4.5V 6-DIP, Packaging: Tube, Features: Amplified Output, Temperature Compensated, Package / Case: 6-DIP Module, Output Type: Analog Voltage, Mounting Type: Through Hole, Output: 0.5 V ~ 4.5 V, Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa), Pressure Type: Vented Gauge, Accuracy: ±0.25%, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5V, Port Size: Male - 0.08" (1.93mm) Tube, Applications: Medical Ventilation, Supplier Device Package: 6-DIP, Port Style: Barbed, Maximum Pressure: 250PSI (1723.69kPa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ABPDANT015PGAA5 ABPDANT015PGAA5 Виробник : Honeywell sps-siot-basic-board-mount-pressure-abp-series-datasheet-32305128-ciid-155789.pdf Board Mount Pressure Sensors DIPWet Media5PSIGAna Amp, 10% to 90%, 5V
на замовлення 377 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 90262080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: TBC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: TBC
SVHC: To Be Advised
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 3
ABPDANT015PGAA5 Виробник : HONEYWELL INC. sps-siot-basic-board-mount-pressure-abp-series-datasheet-32305128-ciid-155789.pdf Pressure Sensor (Gauge), Analog Out, 0?15psi, 4.75?5.25V, -40?85°C   ABPDANT015PGAA5 CZ ABPDANT015pgaa5