Продукція > PULSE ELECTRONICS > ABUP00160808121Y00
ABUP00160808121Y00
ABUP00160808121Y00 Pulse Electronics
ABUP00160808121Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ABUP00160808121Y00 ABUP00160808121Y00 Виробник : Pulse Electronics ABUP00160808121Y00 Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Automotive
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 3A
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
ABUP00160808121Y00 ABUP00160808121Y00 Виробник : Pulse Electronics ABUP_Series.pdf Ferrite Beads Ferrite Beads Chilisin EMI BEAD FILTER For Ultra High Current UseUnder 1 GHz