Продукція > PULSE ELECTRONICS > ABUP00201209101Y00
ABUP00201209101Y00
ABUP00201209101Y00 Pulse Electronics
ABUP_Series-2944008.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Ferrite Beads Chilisin EMI BEAD FILETER For Ultra High Current UseUnder 1 GHz
на замовлення 11293 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ABUP00201209101Y00 ABUP00201209101Y00 Виробник : Pulse Electronics ABUP_Series.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 5A
Number of Lines: 1