Продукція > PULSE ELECTRONICS > ABUP00201209221Y00
ABUP00201209221Y00
ABUP00201209221Y00 Pulse Electronics
Chip-Beads-ABUP_Series_a2.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - ABUP00201209221Y00 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 220 ohm, 3 A, ABUP Series, 0.04 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051990, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.04ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 3A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 220ohm, Produktpalette: ABUP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ABUP00201209221Y00 ABUP00201209221Y00 Виробник : PULSE ELECTRONICS Chip-Beads-ABUP_Series_a2.pdf Description: PULSE ELECTRONICS - ABUP00201209221Y00 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 220 ohm, 3 A, ABUP Series, 0.04 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051990
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.04ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 3A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: ABUP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 69
ABUP00201209221Y00 ABUP00201209221Y00 Виробник : Pulse Electronics ABUP_Series.pdf Ferrite Beads Ferrite Beads Chilisin EMI BEAD FILTER For Ultra High Current UseUnder 1 GHz
Мінімальне замовлення: 21
ABUP00201209221Y00 ABUP00201209221Y00 Виробник : Pulse Electronics Chip-Beads-ABUP_Series_a2.pdf Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 3A
Number of Lines: 1