Продукція > PULSE ELECTRONICS > ABUP00321611300Y00
ABUP00321611300Y00
ABUP00321611300Y00 Pulse Electronics
Chip-Beads-ABUP_Series_a2.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ABUP00321611300Y00 ABUP00321611300Y00 Виробник : Pulse Electronics ABUP_Series.pdf Ferrite Beads Ferrite Beads Chilisin EMI BEAD FILTER For Ultra High Current UseUnder 1 GHz