Продукція > YAGEO > AC1020FK-071K82L
AC1020FK-071K82L
AC1020FK-071K82L Yageo
pyu-ac_wide20terminal_51_rohs_l_5.pdf
Виробник: Yageo
Res Thick Film 1020 1.82K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук