AC3028SQ-27NJ
AC3028SQ-27NJ Bourns Inc.
ac3028sq.pdf?sfvrsn=33f42bf6_3
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 27NH 5.5A 8.1MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.105" L x 0.105" W (2.67mm x 2.67mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.1mOhm Max
Q @ Freq: 200 @ 400MHz
Frequency - Self Resonant: 2.6GHz
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 400 MHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Inductance: 27 nH
Current Rating (Amps): 5.5 A
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27NH 5.5A 8.1MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.105" L x 0.105" W (2.67mm x 2.67mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.1mOhm Max, Q @ Freq: 200 @ 400MHz, Frequency - Self Resonant: 2.6GHz, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 400 MHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Inductance: 27 nH, Current Rating (Amps): 5.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AC3028SQ-27NJ AC3028SQ-27NJ Виробник : Bourns Inc. ac3028sq.pdf?sfvrsn=33f42bf6_3 Description: FIXED IND 27NH 5.5A 8.1MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 200 @ 400MHz
Material - Core: Air
Supplier Device Package: SMD
Inductance: 27 nH
Current Rating (Amps): 5.5 A