Продукція > ACB > ACB1608H-015-T
ACB1608H-015-T
ACB%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ACB1608H-015-T
Description: FERRITE BEAD 15 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції ACB1608H-015-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACB1608H-015-T ACB1608H-015-T Виробник : TDK Corporation ACB%20Series.pdf Description: FERRITE BEAD 15 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 100 MHz