ACH32C-222-T
ACH32C-222-T TDK Corporation
3tf_commercial_power_ach32c_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTR 3TERM 55MHZ TO 300MHZ SMD
на замовлення 23172 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ACH32C-222-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACH32C-222-T Виробник : TDK tf_commercial_power_ach32c_en-1150118.pdf EMI Filter Circuits 3216 2200pF