ACH32C-333-T
ACH32C-333-T TDK Corporation
3tf_commercial_power_ach32c_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTR 3TERM 10MHZ TO 300MHZ SMD
на замовлення 2235 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ACH32C-333-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACH32C-333-T ACH32C-333-T Виробник : TDK tf_commercial_power_ach32c_en-1150118.pdf EMI Filter Circuits 3216 0.033uF