Продукція > TDK > ACH32C-333-T001
ACH32C-333-T001
ACH32C-333-T001 TDK
tf_commercial_power_ach32c_en-1150118.pdf
Виробник: TDK
EMI Filter Circuits 10-300MHz 6A 2mohms -25dB
на замовлення 9990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACH32C-333-T001 Виробник : tdk ACH32C_Type_DS.pdf
ACH32C-333-T001 ACH32C-333-T001 Виробник : TDK Corporation ACH32C_Type_DS.pdf Description: FILTER LC(T) 0.033UF SMD
товару немає в наявності