Продукція > TDK > ACH4518-471-TD01
ACH4518-471-TD01 TDK
ACH_Series_Sept_2011.pdf
Виробник: TDK
Фільтр LC 3-го порядку, С = 470 пФ, Тип ф. = прохідний LC фільтр, Idc, A = 2, U, В = 50, Розм = 1,8 x 4,5 x 3,2 мм, Тексп, °C = -25...+85, Тип монт. = smd, F, МГц = 95...180,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1812 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 816 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 1000
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.071" L x 0.177" W (1.80mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height: 0.138" (3.50mm), Attenuation Value: 25dB @ 95MHz ~ 180MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (T-Type), Resistance - Channel (Ohms): 0.06, ESD Protection: No, Part Status: Last Time Buy, Number of Channels: 1, Current: 2 A.
Інші пропозиції ACH4518-471-TD01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACH4518-471-TD01 ACH_Series_Sept_2011.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.071" L x 0.177" W (1.80mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height: 0.138" (3.50mm)
Attenuation Value: 25dB @ 95MHz ~ 180MHz
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (T-Type)
Resistance - Channel (Ohms): 0.06
ESD Protection: No
Part Status: Last Time Buy
Number of Channels: 1
Current: 2 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Height: 0.138" (3.50mm)
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Part Status: Last Time Buy
Number of Channels: 1
Current: 2 A