ACM 3225F2DV-101T01-D
ACM 3225F2DV-101T01-D TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
ACM3225F2DV-SERIES-D.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: CMC 100UH 150MA 2LN 5.1 KOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 100 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 5.1 kOhms @ 10 MHz
на замовлення 1292 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100UH 150MA 2LN 5.1 KOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 150mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 100 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 5.1 kOhms @ 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACM 3225F2DV-101T01-D ACM 3225F2DV-101T01-D Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. ACM3225F2DV-SERIES-D.pdf Description: CMC 100UH 150MA 2LN 5.1 KOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 150mA
Part Status: Active