ACM 3225F2DV-110T03-D
ACM 3225F2DV-110T03-D TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
ACM3225F2DV-SERIES-D.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: CMC 11UH 300MA 2LN 550 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 11 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 550 Ohms @ 10 MHz
на замовлення 1325 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 11UH 300MA 2LN 550 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 11 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 550 Ohms @ 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACM 3225F2DV-110T03-D ACM 3225F2DV-110T03-D Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. ACM3225F2DV-SERIES-D.pdf Description: CMC 11UH 300MA 2LN 550 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Active