ACM 3225F2DV-220T02-D
ACM 3225F2DV-220T02-D TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
ACM3225F2DV-SERIES-D.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: CMC 22UH 250MA 2LN 1.1 KOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 250mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 22 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 1.1 kOhms @ 10 MHz
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CMC 22UH 250MA 2LN 1.1 KOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 250mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 22 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 1.1 kOhms @ 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACM 3225F2DV-220T02-D ACM 3225F2DV-220T02-D Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. ACM3225F2DV-SERIES-D.pdf Description: CMC 22UH 250MA 2LN 1.1 KOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 250mA
Part Status: Active