ACM 4532F2NV-110T03-D
ACM 4532F2NV-110T03-D TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
ACM4532F2NV-SERIES-D.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 11 UH @ 100 KHZ 2 LINE COMMON MO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 360mA
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 11 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 10 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 11 UH @ 100 KHZ 2 LINE COMMON MO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.118" (3.00mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 360mA, DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 11 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACM 4532F2NV-110T03-D ACM 4532F2NV-110T03-D Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. ACM4532F2NV-SERIES-D.pdf Description: 11 UH @ 100 KHZ 2 LINE COMMON MO
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 360mA
Part Status: Active