ACM 4532F2WV-201T01-D
ACM 4532F2WV-201T01-D TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
ACM4532F2WV-201T01-D.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: CMC 200UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.116" (2.95mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 4.5Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 200 µH @ 100 kHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 200UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.116" (2.95mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 4.5Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 200 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACM 4532F2WV-201T01-D ACM 4532F2WV-201T01-D Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. ACM4532F2WV-201T01-D.pdf Description: CMC 200UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.116" (2.95mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active