Продукція > TDK CORPORATION > ACM2012-681-2P-T001
ACM2012-681-2P-T001
ACM2012-681-2P-T001 TDK Corporation
cmf_automotive_signal_acm2012_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 200MA 2LN 680OHM SMD AECQ200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 680 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 200MA 2LN 680OHM SMD AECQ200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 680 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACM2012-681-2P-T001 ACM2012-681-2P-T001 Виробник : TDK Corporation cmf_automotive_signal_acm2012_en.pdf Description: CMC 200MA 2LN 680OHM SMD AECQ200
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 200mA
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ACM2012-681-2P-T001 ACM2012-681-2P-T001 Виробник : TDK cmf_automotive_signal_acm2012_en.pdf Common Mode Chokes / Filters 2mm x 1.2mm x 1.2mm, -40 to +105 degC, 680O, 0.2A
Мінімальне замовлення: 4
ACM2012-681-2P-T001 ACM2012-681-2P-T001 Виробник : TDK cmf_automotive_signal_acm2012_en.pdf Common Mode Chokes Dual 680Ohm 100MHz 0.2A 1.3Ohm DCR SMD Automotive AEC-Q200 T/R