ACNV4506-300E
ACNV4506-300E Broadcom Limited
AV02-2483EN
Виробник: Broadcom Limited
Description: OPTOISO 7.5KV OPEN COLL 10DIP GW
Packaging: Tube
Package / Case: 10-SMD, Gull Wing
Output Type: Open Collector, Schottky Clamped
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 30V
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.5V
Input Type: DC
Voltage - Isolation: 7500Vrms
Current - DC Forward (If) (Max): 25mA
Inputs - Side 1/Side 2: 1/0
Supplier Device Package: 10-DIP Gull Wing
Common Mode Transient Immunity (Min): 30kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 550ns, 400ns
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current - Output / Channel: 15 mA
на замовлення 1644 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPTOISO 7.5KV OPEN COLL 10DIP GW, Packaging: Tube, Package / Case: 10-SMD, Gull Wing, Output Type: Open Collector, Schottky Clamped, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 30V, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.5V, Input Type: DC, Voltage - Isolation: 7500Vrms, Current - DC Forward (If) (Max): 25mA, Inputs - Side 1/Side 2: 1/0, Supplier Device Package: 10-DIP Gull Wing, Common Mode Transient Immunity (Min): 30kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 550ns, 400ns, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current - Output / Channel: 15 mA.