ACS01F24-28P-003 Amphenol Industrial Operations
5015%20-%20AC%20Threaded.pdf
Виробник: Amphenol Industrial Operations
Description: CONN RCPT MALE 24P SILV SLDR CUP
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Cable Clamp
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Olive Drab
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 24
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 24-28
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: Environment Resistant
Cable Opening: 0.938" (23.83mm)
Contact Finish - Mating: Silver
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT MALE 24P SILV SLDR CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Cable Clamp, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Olive Drab, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 24, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 24-28, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Cable Opening: 0.938" (23.83mm), Contact Finish - Mating: Silver, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції ACS01F24-28P-003
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACS01F-24-28P(003) Виробник : Amphenol Industrial Operations 5015%20-%20AC%20Threaded.pdf Description: CONN RCPT 24POS INLINE PIN
товару немає в наявності
ACS01F24-28P-003 Виробник : Amphenol Industrial 12-025-180075.pdf Circular MIL Spec Connector 24C 24#16 Pin REC