Продукція > TDK CORPORATION > ACT1210E-131-2P-TL00
ACT1210E-131-2P-TL00
ACT1210E-131-2P-TL00 TDK Corporation
ACT1210E.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 130UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 70mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.9Ohm
Inductance @ Frequency: 130 µH @ 100 kHz
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 130UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 70mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.9Ohm, Inductance @ Frequency: 130 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACT1210E-131-2P-TL00 ACT1210E-131-2P-TL00 Виробник : TDK Corporation ACT1210E.pdf Description: CMC 130UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 70mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ACT1210E-131-2P-TL00 ACT1210E-131-2P-TL00 Виробник : TDK TDK_4-8-2024_ACT1210E cmf_automotive_signal_act1210e_en.pdf Common Mode Chokes / Filters 130uH 2.9Ohm 70mA AEC-Q200, ETHERNET 10Base-T1S