Продукція > TDK CORPORATION > ACT45C-101-2P-TL000
ACT45C-101-2P-TL000
ACT45C-101-2P-TL000 TDK Corporation
cmf_automotive_signal_act45c_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 100UH 150MA AEC-Q200 125DEGC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm
Inductance @ Frequency: 100 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 5.8 kOhms @ 10 MHz
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - ACT45C-101-2P-TL000 - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 100µH, 150mA, ACT-Reihe, 4.5mm x 3.2mm x 2.8mm, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 100µH, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 150mA, Produktlänge: 4.5mm, euEccn: NLR, Impedanz: 5.8kohm, Produktpalette: ACT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACT45C-101-2P-TL000 ACT45C-101-2P-TL000 Виробник : TDK cmf_automotive_signal_act45c_en.pdf Common Mode Chokes / Filters 5000ohms 100uH 150mA CAN-BUS AEC-Q200 125degC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
ACT45C-101-2P-TL000 ACT45C-101-2P-TL000 Виробник : TDK Corporation cmf_automotive_signal_act45c_en.pdf Description: CMC 100UH 150MA AEC-Q200 125DEGC
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 150mA
Мінімальне замовлення: 6
ACT45C-101-2P-TL000 ACT45C-101-2P-TL000 Виробник : TDK 3982090.pdf Description: TDK - ACT45C-101-2P-TL000 - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 100µH, 150mA, ACT-Reihe, 4.5mm x 3.2mm x 2.8mm
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 100µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 4.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: 5.8kohm
Produktpalette: ACT Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 3.2mm