Продукція > CUI DEVICES > ACZ16BR1E-15FD1-12C
ACZ16BR1E-15FD1-12C
ACZ16BR1E-15FD1-12C CUI DEVICES
acz16.pdf
Виробник: CUI DEVICES
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROTARY ENCODER INCREMENT 12PPR, Packaging: Box, Output Type: Quadrature (Incremental), Mounting Type: Panel, PCB Through Hole, Orientation: Vertical, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5V, Encoder Type: Incremental, Detent: Yes, Pulses per Revolution: 12, Actuator Type: 6mm Dia Flatted End, Built in Switch: Yes, Rotational Life (Cycles Min): 100k, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
Packaging: Box
Output Type: Quadrature (Incremental)
Mounting Type: Panel, PCB Through Hole
Orientation: Vertical
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5V
Encoder Type: Incremental
Detent: Yes
Pulses per Revolution: 12
Actuator Type: 6mm Dia Flatted End
Built in Switch: Yes
Rotational Life (Cycles Min): 100k
DigiKey Programmable: Not Verified
ACZ16BR1E-15FD1-12C ACZ16BR1E-15FD1-12C Виробник : CUI Devices acz16-1153178.pdf Encoders INCR ENC, S, MECH, 12 PPR 12 DET, 5 Vdc, A/B, 2-bit, SW, 5 mm tbush, 15mm F shaft, vertical