Продукція > SAME SKY > ACZ16NBR1E-20FD1-24C
ACZ16NBR1E-20FD1-24C
ACZ16NBR1E-20FD1-24C Same Sky
acz16.pdf
Виробник: Same Sky
Encoders INCR ENC, S, MECH, 24 PPR 24 DET, 5 Vdc, A/B, 2-bit, 5 mm tbush 20 x 6 mm F shaft, vertical
на замовлення 415 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROTARY ENCODER INCREMENT 24PPR, Packaging: Box, Output Type: Quadrature (Incremental), Mounting Type: Panel, PCB Through Hole, Orientation: Vertical, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5V, Encoder Type: Incremental, Detent: Yes, Pulses per Revolution: 24, Actuator Type: 6mm Dia Flatted End, Built in Switch: No, Rotational Life (Cycles Min): 100k, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Output Type: Quadrature (Incremental)
Mounting Type: Panel, PCB Through Hole
Orientation: Vertical
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5V
Encoder Type: Incremental
Detent: Yes
Pulses per Revolution: 24
Actuator Type: 6mm Dia Flatted End
Built in Switch: No
Rotational Life (Cycles Min): 100k
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 196 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 360 шт:
Мінімальне замовлення: 60
ACZ16NBR1E-20FD1-24C ACZ16NBR1E-20FD1-24C Виробник : CUI Inc acz16_CUI.pdf Інкрементальний механічний енкодер M9 x 0,75(H=5), Uживл, В = 5, Вал: l = 20 мм, ф=6 мм, Тип = F, Розд. = 24 ppr, зі стопором, Тип монт. = вертикальний, на плату, на панель,... Група товару: Датчики Корпус: 16x20.5x6.5mm Од. вим: шт