AD024-00E-TR
AD024-00E-TR NVE Corp/Sensor Products
gmrswitch_catalog.pdf
Виробник: NVE Corp/Sensor Products
Description: MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8MSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Digital
Polarization: North Pole, South Pole
Mounting Type: Surface Mount
Function: Omnipolar Switch
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 30V
Technology: Magnetoresistive
Sensing Range: 3.3mT Trip, 0.5mT Release
Current - Output (Max): 24mA
Current - Supply (Max): 6.5mA
Supplier Device Package: 8-MSOP
на замовлення 195000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Digital, Polarization: North Pole, South Pole, Mounting Type: Surface Mount, Function: Omnipolar Switch, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 30V, Technology: Magnetoresistive, Sensing Range: 3.3mT Trip, 0.5mT Release, Current - Output (Max): 24mA, Current - Supply (Max): 6.5mA, Supplier Device Package: 8-MSOP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Digital
Mounting Type: Surface Mount
Function: Omnipolar Switch
Voltage - Supply: 4.5V ~ 30V
Technology: Magnetoresistive
Current - Output (Max): 24mA
Current - Supply (Max): 6.5mA