ADF32T-4R7
ADF32T-4R7 EPCOS - TDK Electronics
adf32t-4r7.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CMC 4.7UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - AC: 42V
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 620mOhm
Inductance @ Frequency: 4.7 µH @ 100 kHz
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 4.7UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - AC: 42V, Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 620mOhm, Inductance @ Frequency: 4.7 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ADF32T-4R7 ADF32T-4R7 Виробник : EPCOS / TDK adf32t-4r7.pdf Common Mode Chokes / Filters 4.7uH 100mA 0.62RDC SMD, Data Line Choke, High Speed Bus
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ADF32T-4R7 ADF32T-4R7 Виробник : EPCOS - TDK Electronics adf32t-4r7.pdf Description: CMC 4.7UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - AC: 42V
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 100mA