Продукція > TDK CORPORATION > ADL2012-1R5M-T01
ADL2012-1R5M-T01
ADL2012-1R5M-T01 TDK Corporation
ADL2012_Series_DS.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 620MA 210 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 210mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 450MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 620 mA
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 620MA 210 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 210mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 450MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 620 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ADL2012-1R5M-T01 ADL2012-1R5M-T01 Виробник : TDK Corporation ADL2012_Series_DS.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 620MA 210 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 620 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
ADL2012-1R5M-T01 ADL2012-1R5M-T01 Виробник : TDK ADL2012_Series_DS.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 0.21ohm 20% AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 8
ADL2012-1R5M-T01 ADL2012-1R5M-T01 Виробник : TDK 3794912.pdf Description: TDK - ADL2012-1R5M-T01 - Leistungsinduktivität (SMD), 1.5 µH, 1 mA, Halbgeschirmt, 1.2 A, ADL Series, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.65mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.5µH
Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012]
DC-Widerstand, max.: 0.21ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1mA
Sättigungsstrom (Isat): 1.2A
Produktlänge: 2.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ADL Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 9 шт:
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.65mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.5µH
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.21ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1mA
Sättigungsstrom (Isat): 1.2A
Produktlänge: 2.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ADL Series
Produktbreite: 1.25mm