Продукція > TDK CORPORATION > ADL3225VM-2R2M-TL001
ADL3225VM-2R2M-TL001
ADL3225VM-2R2M-TL001 TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_adl3225vm_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.22A 180MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.05A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Horizontal, 4 PC Pad
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.22 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.22A 180MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.05A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Horizontal, 4 PC Pad, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.22 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ADL3225VM-2R2M-TL001 ADL3225VM-2R2M-TL001 Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_adl3225vm_en.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 0.18ohm 20% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ADL3225VM-2R2M-TL001 ADL3225VM-2R2M-TL001 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_adl3225vm_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.22A 180MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.22 A