ADL32VHC-220M
ADL32VHC-220M EPCOS - TDK Electronics
adl32vhc.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: POC INDUCTOR, 22 UH, EIA 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: 150°C
DC Resistance (DCR): 890mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 640mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Horizontal, 4 PC Pad
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 580 mA
на замовлення 4387 шт:
Написати відгук
Description: POC INDUCTOR, 22 UH, EIA 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: 150°C, DC Resistance (DCR): 890mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 640mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Horizontal, 4 PC Pad, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 580 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ADL32VHC-220M ADL32VHC-220M Виробник : EPCOS / TDK adl32vhc.pdf Power Inductors - SMD 22uH 0.89Ohm 70MHz 640mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ADL32VHC-220M ADL32VHC-220M Виробник : EPCOS - TDK Electronics adl32vhc.pdf Description: POC INDUCTOR, 22 UH, EIA 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: 150°C
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 580 mA