ADP3120AJRZ-RL
ADP3120AJRZ-RL ON Semiconductor
adp3120a-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Driver 2-OUT High and Low Side Inv/Non-Inv 8-Pin SOIC N T/R
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 315
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Supply: 4.6V ~ 13.2V, Input Type: Inverting, Non-Inverting, High Side Voltage - Max (Bootstrap): 35 V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 20ns, 11ns, Channel Type: Synchronous, Driven Configuration: Half-Bridge, Number of Drivers: 2, Gate Type: MOSFET (N-Channel), Logic Voltage - VIL, VIH: 0.8V, 2V, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ADP3120AJRZ-RL ADP3120AJRZ-RL Виробник : onsemi ADP3120A-D.PDF Gate Drivers 2 12V FET DRVR W/OUT DIS
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Мінімальне замовлення: 17
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Supply: 4.6V ~ 13.2V
Input Type: Inverting, Non-Inverting
High Side Voltage - Max (Bootstrap): 35 V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 20ns, 11ns
Channel Type: Synchronous
Driven Configuration: Half-Bridge
Number of Drivers: 2
Gate Type: MOSFET (N-Channel)
Logic Voltage - VIL, VIH: 0.8V, 2V
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 4.6V ~ 13.2V
Channel Type: Synchronous
Number of Drivers: 2
Gate Type: MOSFET (N-Channel)