ADV202BBCZ-115
ADV202BBCZ-115 Analog Devices Inc.
ADV202.pdf
Виробник: Analog Devices Inc.
Description: IC VIDEO CODEC JPEG2000 121-BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 121-BGA, CSPBGA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Video, JPEG2000
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Analog: 1.5V, 3.3V
Voltage - Supply, Digital: 1.5V, 3.3V
Resolution (Bits): 16 b
Sigma Delta: No
Supplier Device Package: 121-CSPBGA (12x12)
на замовлення 3634 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VIDEO CODEC JPEG2000 121-BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 121-BGA, CSPBGA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Video, JPEG2000, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply, Analog: 1.5V, 3.3V, Voltage - Supply, Digital: 1.5V, 3.3V, Resolution (Bits): 16 b, Sigma Delta: No, Supplier Device Package: 121-CSPBGA (12x12).
Інші пропозиції ADV202BBCZ-115
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ADV202BBCZ-115 Виробник : ADI ADV202.pdf
на замовлення 100 шт:
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Type: Video, JPEG2000
Resolution (Bits): 16 b
Sigma Delta: No
товару немає в наявності
ADV202BBCZ-115 ADV202BBCZ-115 Виробник : Analog Devices ADV202-244895.pdf Interface - CODECs JPEG 2000 Video IC 115 MHz